Inimesed

Kui Sul on tekkinud küsimusi programmide Erasmus+, Noortekohtumised või meie teiste tegevuste kohta, pöördu julgelt Noorteagentuuri töötajate poole. Agentuur on avatud E-R kell 9.00-17.30, konsultatisooniks palume eelnevalt aeg telefoni või e-posti teel kokku leppida.

Teie küsimusi ootavad:

SA Archimedes Noorteagentuur

2241_Reet

Reet Kost
Noorteagentuuri juhataja
Tel: 69 79 220
E-post: reet.kost@archimedes.ee

 

 

5592_Sandra_WebSandra Räim
Sekretär-assistent
Tel: 69 79 236
E-post: sandra.raim@archimedes.ee

 

 

3041_Evelin

Evelin Koppel
Kommunikatsioonijuht, Eurodeski koordinaator
Tel: 69 79 222
E-post: evelin.koppel@archimedes.ee

 

 

2212_AnnikaAnnika Teder
Kommunikatsioonispetsialist
Tel: 69 96 493
E-post: annika.teder@archimedes.ee

 

 

2380_KajaKaja Ainsalu
Programm Erasmus+: Euroopa Noored kvaliteedikoordinaator
Tel: 69 79 238
E-post: kaja.ainsalu@archimedes.ee

 

 

2636_KarinKarin Öövel
Noorteprojektide üksuse juht
Strateegilise koostöö, noortealgatuste ja osalusprojektide koordinaator
Tel: 69 79 231
E-post: karin.oovel@archimedes.ee

 

3053_NeleNele Mets
Noorsootöö arendusüksuse juht
Euroopa vabatahtliku teenistuse koordinaator
Tel: 69 79 237
E-post: nele.mets@archimedes.ee 

 

 

5518_Anastassia_WebAnastassia Kiseleva
Erasmus+ noortevahetuste ja
noorsootöötajate õpirände koordinaator
Tel: 62 68 990
E-post: anastassia.kiseleva@archimedes.ee

 

3258_MirjamMirjam Kodi
Programm Erasmus+ konsultant
Tel: 62 68 971
E-post: mirjam.kodi@archimedes.ee

 

 

2725_KadriKadri Klaos
Programm Erasmus+ finantsspetsialist
Tel: 69 96 492
E-post: kadri.klaos@archimedes.ee 

 

 

Siim Värv2905_Siim Koolitustegevuste kvaliteedijuht-koordinaator
Tel: 62 68 960
E-post: siim.varv@archimedes.ee

 

 

 

3148_MarkoMarko Vene
Arendus- ja koolitusprojektide juht
Tel: 69 79 221
E-post: marko.vene@archimedes.ee

 

 

A2877_Annanna Kuzina
Koolitustegevuse projektijuht
Noortepassi ekspert
Tel: 69 79 217
E-post: anna.kuzina@archimedes.ee

 

 

5425_Kristi_WebKristi Raudlepp
Koolitustegevuste spetsialist
Tel: 62 68 970
E-post: kristi.raudlepp@archimedes.ee

 

 

2878_Web

Triin Ulla
Projekti “Noortekohtumised” projektijuht
Tel: 55 57 6743
E-post: triin.ulla@archimedes.ee

 

 

IMG_8053

Hele Riit
Projekti “Hooliv klass” projektijuht
Tel: 56 69 9419
E-post: hele.riit@archimedes.ee

 

 

8313_WebMaari Põim
Projektijuht
Tel: 56 70 8150
E-post: maari.poim@archimedes.ee 

 

 

IMG_8038

Olav Kersen
Ajakirja MIHUS peatoimetaja
Tel: 53 41 4038
E-post: olav.kersen@archimedes.ee

 

 

Marge Kuningas
Raamatupidaja
Tel: 69 96 494
E-post:  marge.kuningas@archimedes.ee

Ene Kalmets
Raamatupidaja
Tel: 69 79 224
E-post: ene.kalmets@archimedes.ee

Margus Liiv
Programm Erasmus+ finantsspetsialist
Tel: 69 99 394
E-Post: margus.liiv@archimedes.ee

 

2038_MaritMarit Kannelmäe-Geerts
tööleping peatatud

 

 

 

3135_U_łllyÜlly Enn
tööleping peatatud

 

 

 

Liisi Erlang
tööleping peatatud