Infokohtumine: Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse võimalused kõikidele noortele

Kui Sinu organisatsiooni tegevustes osalevad või soovid oma tegevustesse kaasata erivajadustega noori ning teha seda kasutades Erasmus+ ning Euroopa Solidaarsukorpuse programmi võimalusi, aga küsimusi on rohkem kui vastuseid, siis osale SA Archimedes noorteagentuuri ettevalmistaval kohtumisel.

Kohtumine on mõeldud erivajadustega noortega töötavatele inimestele, kellel on huvi oma igapäevast tegevust mitmekesistada rahvusvaheliste võimalustega või noortega töötavatele spetsialistidele, kes veel ei tööta erivajadustega noortega, aga huvi selleks on suur. Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames on võimalik läbi viia rahvusvahelisi noortevahetusi, minna välismaale vabatahtlikuks või õppevisiidile, korraldada seminare jpm. 

Kõik SA Archimedese noorteagentuuri poolt pakutavad Erasmus+ programmi rahvusvahelised tegevused on kohandatavad programmi kasutajate vajadustele. Programmi eelarvesse on võimalik lisada tugiisiku, lihtsamate abivahendite ning eriteenuste nagu eritransport ja viipekeele tõlgi kulud. 

Lisaks rahvusvahelistele võimalustele pakub SA Archimedese noorteagentuur kaasatuse organisatsioonide vajadustest lähtuvat tuge – infokohtumised, programmi koolitused noortega töötavatele inimestele, nõustamine projektitaotluse kirjutamisel, kogemuste jagamine aktiivsete tegijatega.

Infokohtumise järgselt on osalejatel võimalus sõita partnerluskohtumisele Saksamaale, Frankfurti, mis toimub 6. – 10.10.2019.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi võimaluste tutvustamine toimub 17. mail Tallinnas. 

Kohtumisele registreeri ennast SIIN  enne 09.05.2019.

Lisainfo: Kai Raku – kai.raku@archimedes.ee  / 5514112