Inspiratsioonipäev “Me kõik oleme erilised”

SA Archimedese noorteagentuur kutsub kõiki kaasava noorsootöö huvilisi 21. märtsil toimuvale inspiratsioonipäevale  – me kõik oleme erilised! Kohtumisele on oodatud kõik noortega töötavad spetsialistid ja Erasmus+ programmi endised ning praegused kasutajad, kes huvituvad kaasatuse projektide ellu viimisest ning kaasatuse valdkonna huvilised laiemalt.

Me kõik oleme erilised. Meid kirjeldavad tunnused kombineeruvad
meile ainuomasel viisil ja nii muutume kordumatuks.
See on ainus asi, mille poolest oleme tõesti täiesti ühesugused.

– Tõnu Jürjen, psühholoog, TÜ eripedagoogika õppejõud

Inspiratsioonipäeval nopime kaastegutsejatelt uusi mõtteid ja häid praktikaid kaasatuse teemal. Päeva esimeses pooles ärgitavad Eesti Inimõiguste Keskuse ekspert Kelly Grossthal ja Tartu Ülikooli õppejõud Tõnu Jürjen kuulajaid mõtisklema võrdse kohtlemise olulisusest tänapäeva noorsootöös ning erilisuse mitmepalgelisest olemusest. SA Archimedese noorteagentuuri asejuhataja Marit Kannelmäe-Geerts tutvustab Erasmus+ programmi tulevikku ning kaasatuse rolli selles. Päeva teises pooles toimuvad temaatilised praktilised töötoad ja kogemuste jagamise kohtumised kaasatuse valdkonna tegijatega.

Inspiratsioonipäeva modereerib Siim Värv ning meeleolu loob jutuvestja ja muusik Polina Tšerkassova.

Tule ja ammuta meiega uusi ideid!

21. märts kell 10.00 – 17.00 Tallinnas (asukoht selgumisel).

Registreeri end üritusele enne 17. märtsi

Jaga ürituse infot sotsiaalmeedias.

Lisainfot küsi SA Archimedese noorteagentuuri kaasava noorsootöö projektijuhilt Kai Rakult • kai.raku@archimedes.ee • 5514112

Kohtumine toimub rahvusvahelise programmi „Strategic partnership on Inclusion“ raames, milles osalevad 15 Erasmus+ programmi riiklikku bürood eesmärgiga suurendada erineva tausta ja võimekusega noorte osalust rahvusvahelise noorsootöö võimalustes. Eestis on programmi tegevustes osalenud üle 50 organisatsiooni ning ellu on viidud üle kümne kaasatuse noorteprojekti.