Pakkumine noorsootöötajatele: osale rahvusvahelises migratsiooni teemalises projektis

Veel on kohti noorsootöötajatele ja õpetajatele suunatud rahvusvahelisse rändeteemalisse projekti “Activists against Xenocide”. Kandideerimise tähtaega on pikendatud 10. augustini!

Projekti viib läbi pika ajaloo ja ulatuslike kogemustega Saksa organisatsioon Kreisau-Initiative e.V.

“Activists against Xenocide” nimelises projektis saavad kokku noorsootöötajad ja noored Eestist, Taanist, Saksamaalt, Kreekast, Poolast ja Suur-Britanniast.

Projekt koosneb järgnevatet etappidest:

  1. Osalemine 7-päevasel noorsootöötajatele suunatud koolitusel Krzyzowas (Poolas), mis toimub 28. august – 3. september 2016
  2. Koolitusele järgnevalt projektis kaasalöömisest huvitatud nelja Eesti noore leidmine ja nendega koos talve jooksul väikese foto- ja videoprojekti läbiviimine
  3. Koos nelja noorega osalemine 7-päevasel noortekohtumisel Krzyzowas (Poolas), mis toimub 20.-25. märts 2017

Noorsootöötajatelt (18+) oodatakse huvi migratsiooni- ja pagulastemaatika vastu, väga head inglise keele taset ning soovi täiendada ennast rahvusvahelises seltskonnas, eesmärgiga osata käsitleda seda teemat noortega filmi ja fotograafia meetodi toel.

Osalustasu on 50€ ning see katab kõik majutuse ja toitlustusega seotud kulud projekti vältel. Osalejate transpordikulud Tallinnast Berliini ja tagasi kaetakse 275€ ulatuses. Berliinist Krzyzowasse (Poola) ja tagasi sõidu korraldab ja maksab korraldaja.

Lisainfot kandideerimise protsessi kohta saab siit.

Lisaküsimuste korral võib pöörduda kas otse korraldaja poole või kirjutades ingi@pagulasabi.ee või helistades 525 8702.