Inimesed

Kui Sul on tekkinud küsimusi programmide Erasmus+, Noortekohtumised või meie teiste tegevuste kohta, pöördu julgelt Noorteagentuuri töötajate poole. Agentuur on avatud E-R kell 9.00-17.30, konsultatsiooniks palume eelnevalt aeg telefoni või e-posti teel kokku leppida.

Teie küsimusi ootavad:

Reet Kost :  Noorteagentuuri juhataja
Reet Kost
Noorteagentuuri juhataja
Tel: 69 79 220
E-post: reet.kost@archimedes.ee
Marit Kannelmäe-Geerts : Noorteagentuuri asejuhataja
Marit Kannelmäe-Geerts
Noorteagentuuri asejuhataja
Tel: 69 79 234
E-post: marit.kannelmae@archimedes.ee
Carmen Kaljulaid : Sekretär-assistent
Carmen Kaljulaid
Sekretär-assistent
Tel: 69 79 236
E-post: carmen.kaljulaid@archimedes.ee
Regina Rähn : Kommunikatsioonispetsialist
Regina Rähn
Kommunikatsioonispetsialist
Tel: 5073512
E-post: regina.rahn@archimedes.ee
Kristi Prik : Digikommunikatsioonispetsialist
Kristi Prik
Digikommunikatsioonispetsialist
Tel: 56668 973
E-post: kristi.prik@archimedes.ee
Karl Viilmann : Analüütik
Karl Viilmann
Analüütik
Tel: 697 9221
E-post: karl.viilmann@archimedes.ee
Taavi Tihanov : toetusprogrammide menetlus- ja hindamiskoordinaator
Taavi Tihanov
toetusprogrammide menetlus- ja hindamiskoordinaator
Tel: 697 9238
E-post: taavi.tihanov@archimedes.ee
Anastassia Putškova : Noorteprojektide koordinaator
Anastassia Putškova
Noorteprojektide koordinaator
Tel: 62 68 990
E-post: anastassia.putskova@archimedes.ee
Heiki Viisimaa : Erasmus+ projektijuht
Heiki Viisimaa
Erasmus+ projektijuht
Tel: 626 8960
E-post: heiki.viisimaa@archimedes.ee
Mirjam Kodi : Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Mirjam Kodi
Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Tel: 62 68 971
E-post: mirjam.kodi@archimedes.ee
Melissa Anson : Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Melissa Anson
Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Tel: 69 79 222
E-post: melissa.anson@archimedes.ee
Eleny Aalde : Noortevaldkonna õpirände ja noortepassi koordinaator
Eleny Aalde
Noortevaldkonna õpirände ja noortepassi koordinaator
Tel: 697 9217
E-post: eleny.aalde@archimedes.ee
Kristi Raudlepp : Noortevaldkonna koolitusjuht
Kristi Raudlepp
Noortevaldkonna koolitusjuht
Tel: 62 68 970
E-post: kristi.raudlepp@archimedes.ee
Triin Saulep : Koolitustegevuste spetsialist
Triin Saulep
Koolitustegevuste spetsialist
Tel: 69 79 223
E-post: triin.saulep@archimedes.ee
Meelika Hirmo : SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Meelika Hirmo
SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Tel:
E-post: meelika.hirmo@archimedes.ee
Georg Feiner : SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Georg Feiner
SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Tel: 697 9237
E-post: georg.feiner@archimedes.ee
Kelly Hrupa : SALTO PI assistent
Kelly Hrupa
SALTO PI assistent
Tel: 697 9232
E-post: kelly.hrupa@archimedes.ee
Anni Tetsmann : Programmi “Noortekohtumised” programmijuht
Anni Tetsmann
Programmi “Noortekohtumised” programmijuht
Tel: 569 377 45
E-post: anni.tetsmann@archimedes.ee
Maari Põim : Väärtusarenduse tegevuskava juht, projektide
Maari Põim
Väärtusarenduse tegevuskava juht, projektide "Noored inimõiguste eest" ja "Teadlikud tegusad noored" koordinaator
Tel: 56 70 8150
E-post: maari.poim@archimedes.ee
Tuuli Reiljan : Toetuslepingute haldus ja järelevalve büroo juhataja
Tuuli Reiljan
Toetuslepingute haldus ja järelevalve büroo juhataja
Tel: 69 9 6495
E-post: tuuli.reiljan@archimedes.ee
Anna Kuzina : Koolitustegevuse projektijuht / Noortepassi ekspert / Lapsehoolduspuhkusel
Anna Kuzina
Koolitustegevuse projektijuht / Noortepassi ekspert / Lapsehoolduspuhkusel
Tel:
E-post: