Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Meie inimesed

Kui sul on küsimusi programmide või teiste tegevuste kohta, pöördu julgelt Noorteagentuuri töötajate poole.
Agentuur on avatud E–R kell 9.00–17.30, konsultatsiooniks palume eelnevalt aeg telefoni või e-posti teel kokku leppida.

Reet Kost:  Noorteagentuuri juhataja

Reet Kost

Noorteagentuuri juhataja
Tel: 69 79 220
reet.kost@archimedes.ee
Marit Kannelmäe-Geerts: Noorteagentuuri asejuhataja

Marit Kannelmäe-Geerts

Noorteagentuuri asejuhataja
Tel: 69 79 234
marit.kannelmae@archimedes.ee
Monika Riso: Sekretär-assistent

Monika Riso

Sekretär-assistent
Tel: 69 79 236
monika.riso@archimedes.ee
Regina Rähn: Kommunikatsioonispetsialist

Regina Rähn

Kommunikatsioonispetsialist
Teemad: pressisuhted, turundus
Tel: 50 73 512
regina.rahn@archimedes.ee
Kristi Prik: Digikommunikatsioonispetsialist

Kristi Prik

Digikommunikatsioonispetsialist
Tel: 566 689 73
kristi.prik@archimedes.ee
Karl Viilmann: Analüütik

Karl Viilmann

Analüütik
Tel: 69 79 221
karl.viilmann@archimedes.ee
Taavi Tihanov: Toetusprogrammide menetlus- ja hindamiskoordinaator

Taavi Tihanov

Toetusprogrammide menetlus- ja hindamiskoordinaator
Tel: 69 79 238
taavi.tihanov@archimedes.ee
Anastassia Putškova: Noorteprojektide koordinaator

Anastassia Putškova

Noorteprojektide koordinaator
Tel: 62 68 990
anastassia.putskova@archimedes.ee
Heiki Viisimaa: Erasmus+ projektijuht

Heiki Viisimaa

Erasmus+ projektijuht
Tel: 62 68 960
heiki.viisimaa@archimedes.ee
Piret Soosaar-Maiberg: Noorsootöö arendusprojektide koordinaator

Piret Soosaar-Maiberg

Noorsootöö arendusprojektide koordinaator
Tel: 69 79 231
piret.soosaar-maiberg@archimedes.ee
Anett Männiste: Euroopa Solidaarsuskorpuse programmijuht

Anett Männiste

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmijuht
Tel: 69 96 493
anett.manniste@archimedes.ee
Mirjam Kodi: Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator

Mirjam Kodi

Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Tel: 62 68 971
mirjam.kodi@archimedes.ee
Melissa Anson: Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator

Melissa Anson

Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Tel: 69 79 222
melissa.anson@archimedes.ee
Eleny Aalde: Noortevaldkonna õpirände ja noortepassi koordinaator

Eleny Aalde

Noortevaldkonna õpirände ja noortepassi koordinaator
Tel: 69 79 217
eleny.aalde@archimedes.ee
Anna Kuzina: Koolitustegevuse projektijuht / Noortepassi ekspert - lapsehoolduspuhkusel

Anna Kuzina

Koolitustegevuse projektijuht / Noortepassi ekspert - lapsehoolduspuhkusel
Tel: 69 79 217
anna.kuzina@archimedes.ee
Kristi Raudlepp: Noortevaldkonna koolitusjuht

Kristi Raudlepp

Noortevaldkonna koolitusjuht
Tel: 62 68 970
kristi.raudlepp@archimedes.ee
Triin Saulep: Koolitustegevuste spetsialist

Triin Saulep

Koolitustegevuste spetsialist
Tel: 69 79 223
triin.saulep@archimedes.ee
Meelika Hirmo: SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator

Meelika Hirmo

SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Tel: 50 41 258
meelika.hirmo@archimedes.ee
Georg Feiner: SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator

Georg Feiner

SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Tel: 69 79 237
georg.feiner@archimedes.ee
Kelly Hrupa: SALTO PI assistent

Kelly Hrupa

SALTO PI assistent
Tel: 697 9232
kelly.hrupa@archimedes.ee
Anni Tetsmann: Programmi “Noortekohtumised” programmijuht

Anni Tetsmann

Programmi “Noortekohtumised” programmijuht
Tel: 569 377 45
anni.tetsmann@archimedes.ee
Maari Põim: Väärtusarenduse tegevuskava juht, projektide

Maari Põim

Väärtusarenduse tegevuskava juht, projektide "Noored inimõiguste eest" ja "Teadlikud tegusad noored" koordinaator
Tel: 567 081 50
maari.poim@archimedes.ee
Tuuli Reiljan: Toetuslepingute haldus ja järelevalve büroo juhataja

Tuuli Reiljan

Toetuslepingute haldus ja järelevalve büroo juhataja
Tel: 69 9 6495
tuuli.reiljan@archimedes.ee
Liisi Muru: Programm Erasmus+ finantsspetsialist

Liisi Muru

Programm Erasmus+ finantsspetsialist
Tel: 69 99 394
liisi.muru@archimedes.ee