Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Meie inimesed

Kui sul on küsimusi programmide või teiste tegevuste kohta, pöördu julgelt meie töötajate poole.
Osakond on avatud E–R kell 9.00–17.30, konsultatsiooniks palume eelnevalt aeg telefoni või e-posti teel kokku leppida.

Reet Kost: Noorteosakonna juhataja/ Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri asejuhataja

Reet Kost

Noorteosakonna juhataja/ Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri asejuhataja
Tel: 69 79 220
reet.kost@archimedes.ee
Monika Riso: Noorteosakonna spetsialist

Monika Riso

Noorteosakonna spetsialist
Tel: 69 79 236
monika.riso@archimedes.ee
Regina Rähn: Rahvusvahelise noorteinfo võrgustiku Eurodesk koordinaator

Regina Rähn

Rahvusvahelise noorteinfo võrgustiku Eurodesk koordinaator
Tel: 50 73 512
regina.rahn@archimedes.ee
Kass William: Rahvusvahelise noorteinfo võrgustiku Eurodesk digispetsialist

Kass William

Rahvusvahelise noorteinfo võrgustiku Eurodesk digispetsialist
Tel: 56 043 043
william.kass@archimedes.ee
Taavi Tihanov: Toetusprogrammide menetlus- ja hindamiskoordinaator

Taavi Tihanov

Toetusprogrammide menetlus- ja hindamiskoordinaator
Tel: 69 79 238
taavi.tihanov@archimedes.ee
Karl Viilmann: E+ ja ESK seire ja RAY uuringute koordinaator

Karl Viilmann

E+ ja ESK seire ja RAY uuringute koordinaator
Tel: 69 79 221
karl.viilmann@archimedes.ee
Anastassia Šegurova: Noorteprojektide koordinaator

Anastassia Šegurova

Noorteprojektide koordinaator
Tel: 62 68 990
anastassia.segurova@archimedes.ee
Heiki Viisimaa: Noortevaldkonna arendusprojektide koordinaator

Heiki Viisimaa

Noortevaldkonna arendusprojektide koordinaator
Tel: 62 68 960
heiki.viisimaa@archimedes.ee
Piret Soosaar-Maiberg: E+ ja ESK sihtgruppide arengutoe koordinaator

Piret Soosaar-Maiberg

E+ ja ESK sihtgruppide arengutoe koordinaator
Tel: 69 79 231
piret.soosaar-maiberg@archimedes.ee
Siiri Sisas: Andmespetsialist

Siiri Sisas

Andmespetsialist
siiri.sisas@archimedes.ee
Maarja Tamm: Noortevaldkonna õpirände koordinaator

Maarja Tamm

Noortevaldkonna õpirände koordinaator
Tel: 69 79 217
maarja.tamm@archimedes.ee
Triin Saulep: Õpirände vanemspetsialist

Triin Saulep

Õpirände vanemspetsialist
Tel: 69 79 223
triin.saulep@archimedes.ee
Anett Männiste: Euroopa Solidaarsuskorpuse programmijuht

Anett Männiste

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmijuht
Tel: 69 96 493
anett.manniste@archimedes.ee
Melissa Anson: Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator

Melissa Anson

Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Tel: 69 79 222
melissa.anson@archimedes.ee
Mirjam Kodi: Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator

Mirjam Kodi

Euroopa Solidaarsuskorpuse koordinaator
Tel: 62 68 971
mirjam.kodi@archimedes.ee
Georg Feiner: SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator

Georg Feiner

SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Tel: 69 79 237
georg.feiner@archimedes.ee
Meelika Hirmo: SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator

Meelika Hirmo

SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
Tel: 50 41 258
meelika.hirmo@archimedes.ee
Kelly Hrupa: SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse spetsialist

Kelly Hrupa

SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse spetsialist
Tel: 697 9232
kelly.hrupa@archimedes.ee
Kadri Maripuu: SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator

Kadri Maripuu

SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskuse koordinaator
kadri.maripuu@archimedes.ee
Emily Keal: Rahvusvaheline EuroPeers Koordinaator

Emily Keal

Rahvusvaheline EuroPeers Koordinaator
Tel: 52 63 615
Emily.Keal@archimedes.ee
Tuuli Reiljan: Lepingute ja järelevalve büroo juhataja

Tuuli Reiljan

Lepingute ja järelevalve büroo juhataja
Tel: 69 9 6495
tuuli.reiljan@archimedes.ee
Liisi Muru: Järelevalvespetsialist

Liisi Muru

Järelevalvespetsialist
Tel: 69 99 394
liisi.muru@archimedes.ee
Laura Välik: Digiajakirja „MIHUS“ peatoimetaja

Laura Välik

Digiajakirja „MIHUS“ peatoimetaja
laura.valik@archimedes.ee
Maari Põim:

Maari Põim

"Noored inimõiguste eest" projektijuht
Tel: 567 081 50
maari.poim@archimedes.ee
Kaisa Mihklepp: Kaasava noorsootöö projektijuht

Kaisa Mihklepp

Kaasava noorsootöö projektijuht
Tel: 567 395 12
kaisa.mihklepp@archimedes.ee
Marit Kannelmäe-Geerts: Noorteosakonna asejuhataja - lapsehoolduspuhkusel

Marit Kannelmäe-Geerts

Noorteosakonna asejuhataja - lapsehoolduspuhkusel
Kristi Prik: Rahvusvahelise noorteinfo võrgustiku Eurodesk digispetsialist - lapsehoolduspuhkusel

Kristi Prik

Rahvusvahelise noorteinfo võrgustiku Eurodesk digispetsialist - lapsehoolduspuhkusel
Nele Mets: Koordinaator - lapsehoolduspuhkusel

Nele Mets

Koordinaator - lapsehoolduspuhkusel
Anna Kuzina: Noortevaldkonna õpirände koordinaator - lapsehoolduspuhkusel

Anna Kuzina

Noortevaldkonna õpirände koordinaator - lapsehoolduspuhkusel