Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Registreerimine

Kõik, kes soovivad Erasmus+ programmis osaleda, peavad esmalt oma organisatsiooni või noortegrupi registreerima ja saama endale OID koodi. 

Organisatsioon tuleb kogu programmiperioodiks registreerida ainult ühel korral. Selleks toimi nii.

  • Loo kasutaja Euroopa Komisjoni veebirakenduste kasutajate autentimisteenuse EU Login lehel.
  • Logi loodud kasutajaga sisse osalejate portaali (Participant Portal).
  • Registreeri oma organisatsioon või noortegrupp, täites ära kõik portaalis ette nähtud väljad. Kui tahad registreerida mitmes osas, on võimalik salvestada mustand ja vormi täitmist hiljem jätkata.
  • Kui hätta jääd, saad tuge portaali ingliskeelsest abimaterjalist.
  • Pärast vormi esitamist (submit) tekib 9-kohaline osalejanumber (Organisation ID), mis on nüüd ja edaspidi seotud konkreetse organisatsiooni või noortegrupiga. Numbri olemasolu on taotlemise eelduseks. Suhtluses (päringud, aruandlus) Euroopa Komisjoni ja/või Erasmus+ riikliku agentuuriga saate edaspidi viidata vastavale osalejanumbrile.
  • Täida ära ja laadi portaali (organisatsiooni või noortegrupi juurde) üles: a) juriidilise isiku vorm (eesti või inglise keeles); b) finantsteabe vorm pangakonto andmetega (eesti või inglise keeles) – kohustuslik vaid taotlevale organisatsioonile, mitte partneritele.

NB! Juhul kui pärast registreerimist muutub teie organisatsiooni nimi ja registrikood, tuleb teha ka uus Organisation ID kood. Kui nime muutusega organisatsiooni registrikood ei muutunud, saate vastavad andmed ise osaleja portaalis ära muuta.

Põhjalikuma teabe portaali kasutamise kohta leiate portaali korduvatest küsimustest ja kasutusjuhendist.