Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Vabatahtlik teenistus

Vabatahtlik teenistus annab 18–30-aastastele noortele võimaluse end proovile panna, tegutsedes 2–12 kuud uues riigis, kultuuriruumis või töövaldkonnas.

ESK vabatahtliku teenistuse eest töötasu ei arvestata. Vabatahtlikele on kaetud kõik reisi-, majutus- ja elamiskulud, samuti tagatakse kindlustuskaitse kogu tegevuse kestuse ajal. Kõik vabatahtlikud saavad asjakohased koolitused enne tegevuse algust ning ka tegevuspaika kohale jõudes.

Kuidas vabatahtlikuks minna?

Eesti noori saadavad välismaale tugiorganisatsioonid, kellel on selleks vastav ettevalmistus ja kvaliteedimärgis. Hetkel käimasolevate projektide kohta saab kõige täpsemat infot just nende organisatsioonide käest, kes on ühtlasi mugavalt kaardistatud. Kui soovid vabatahtlikuks minna, siis võta ühendust organisatsiooniga, mis asub sulle kõige lähemal või kelle kodulehelt leiad just sinu jaoks kõige huvitavama projekti.

Kui sulle huvipakkuvas valdkonnas hetkel käimasolevaid projekte ei ole, siis on võimalik kirjutada koos tugiorganisatsiooniga uus projekt, mis on täpselt selline, nagu sina soovid.

Organisatsioonide kontaktid

Vaata kaardilt, millised on Eesti organisatsioonid, kes nii saadavad, võtavad vastu kui ka koordineerivad vabatahtlike projekte.

Lisaks leiad kõik Euroopas toimuvad projektid ja vabad teenistuskohad Euroopa Solidaarsuskorpuse andmebaasist. Projektid on nähtavad kõigile registreerunud noortele.

Pane ennast kirja vabatahtlike andmebaasi!

Vaata vabatahtliku teenistuse videoid Telepurgist!

Taotlustähtajad

Kokku on aastas kolm taotlustähtaega.

Küsi lisainfot!

Kui sul on küsimusi Euroopa Solidaarsuskorpusega liitumise kohta, siis võta meiega ühendust: noored@noored.ee või telefonil 697 9236.