Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Registreerimine

Kõik, kes soovivad Erasmus+ programmis osaleda, peavad esmalt oma organisatsiooni/noortegrupi registreerima ja saama endale OID-koodi. 

Organisatsiooni tuleb kogu programmiperioodks registreerida vaid ühel korral. Selleks toimi nii.

  • Loo kasutaja Euroopa Komisjoni veebirakenduste kasutajate autentimisteenuse „EU Login“ lehel
  • Logi loodud kasutajaga sisse osalejate portaali (Participant Portal).
  • Registreeri oma organisatsioon või noortegrupp, täites ära kõik portaalis ette nähtud väljad. Kui tahad registreerida mitmes osas, on võimalik salvestada mustand ja vormi täitmist hiljem jätkata.
  • Kui hätta jääd, saad tuge portaali ingliskeelsest abimaterjalist.
  • Pärast vormi esitamist (submit) tekib 9-kohaline osalejanumber (OID: Organisation ID), mis on nüüd ja edaspidi seotud konkreetse organisatsiooni või noortegrupiga. Numbri olemasolu on taotlemise eelduseks. Suhtluses (päringud, aruandlus) Euroopa Komisjoni ja/või Erasmus+ riikliku agentuuriga saate edaspidi viidata vastavale osalejanumbrile.
  • Täida ära ja laadi portaali (organisatsiooni või noortegrupi juurde) üles: a) juriidilise isiku vorm (eesti või inglise keeles) b) finantsteabe vorm pangakonto andmetega (eesti või inglise keeles) – kohustuslik vaid taotlevale organisatsioonile, mitte partneritele

NB! Juhul kui pärast registreerimist muutub teie organisatsiooni nimi ja registrikood, tuleb teha ka uus OID-kood. Kui nime muutusega organisatsiooni registrikood ei muutunud, saate vastavad andmed ise osaleja portaalis ära muuta.

NB! Osalejate portaalist saab kontrollida ka enda vana PIC-koodiga seotud uut OID-koodi.

Põhjalikuma teabe portaali kasutamise kohta leiate portaali korduvatest küsimustest ja kasutusjuhendist.