Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Taotlustähtajad ja nõustamine

Euroopa Solidaarsuskorpuse projektide taotlusvoore on 2024. aastal vabatahtlikule teenistusele üks ja solidaarsusprojektidele kolm. Nutikas taotleja kasutab ka eeltähtaega, et saada lõplikuks ja edukaks taotlemiseks meie konsultantide tagasisidet.

Taotlus tuleb esitada õigeks tähtajaks. Mida varem tegutsed, seda rohkem närvirakke jääb hiljem projekti elluviimiseks. Hilinenud taotlusi arvesse ei võeta. Nii ei saa toetust projektid, mis on esitatud kasvõi 1 sekund pärast tähtaja lõppu ehk kell 13.00.01.

Eeltähtajad

Pakume head võimalust esitada oma valmimisjärgus taotlus eeltähtajaks. Kogenud SANA nõustajad vaatavad teie taotluse üle ning annavad konstruktiivset tagasisidet ja häid näpunäiteid taotluse täiustamiseks. Eeltähtajaks esitamine on valikuline, st see ei ole kohustuslik.

Eeltähtajaks esitamisel palun ära vajuta nuppu Esita/Submit, vaid saada dokument PDF vormingus koos esialgse tegevuskavaga e-posti aadressile noustamine@harno.ee.

Taotlustähtajad ja eeltähtajad

Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlustähtajad on 2024. aastal 20. veebruaril, 7. mail ja 1. oktoobril. Vabatahtliku teenistuse taotlusi ootame 20. veebruariks 2024.

Nõustamine

Pakume taotlejatele mitmesuguseid võimalusi oma projektide ülevaatamiseks, täiendamiseks ja kvaliteedi parandamiseks.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus pakub iga taotlusvooru eel eeltähtaja nõustamist. Eeltähtaeg on üldjuhul paar nädalat enne projektitaotlusvooru tähtaega. Kui soovid, et nõustaja vaataks Sinu taotluse üle ja annaks sellele tagasisidet, saada taotlus eeltähtajaks e-posti aadressile noustamine@harno.ee. Meie nõustajad vaatavad projekti läbi ning annavad nõu, kas ja mida taotluses täiendada. Eeltähtaja nõustamiseks ei pea projekt olema täielikult valmis, kuid mida küpsem on projekt, seda sisukamat tagasisidet saab nõustaja anda. Eriti hea oleks, kui eeltähtajaks jõuab nõustamisele ka projekti tegevuskava.

Lisaks pakuvad keskuse nõustajad ka pikemaajalist nõustamisprogrammi. Nõustamisprogramm sisaldab kokku umbes kuus tundi tööd nõustajaga. Programmis osalemise soovist anna teada programmi koordinaatorile. Üldjuhul on nõustamisprogramm mõeldud taotlejatele, kes on läbinud enne projektikirjutamise koolituse või projektikirjutamise talgud, kuid vajavad lisatuge projektitaotluse lõpetamiseks.

Näiteks on nõustamisprogrammist kasu, kui:

  • soovid abi ja toetust projektitaotluse ettevalmistamisel;
  • tahad küsida nõu kindlate projektitaotluse osade kohta (nt kuidas kasutada Noortepassi, kuidas kirjeldada projekti käigus omandatavaid oskusi jms).

Pikaajaline nõustamine toimub otsekontakti teel või veebi kaudu. Programmis osalemine eeldab, et oled koos meeskonnaga valmis ka ise aega panustama ja taotluse esitama.