Kampaania #YoungTogether inimõiguste päeva raames

10. detsembril toimus rahvusvahelise inimõiguste päeva raames sotsiaalmeediakampaania #YoungTogether, mis jõudis ühe päevaga 650 000 inimeseni üle Euroopa.

Sajad noored ja noorteühendused üle Euroopa ühendasid oma jõud ja sotsiaalmeediakontod kuue Erasmus+ riikliku agentuuriga Austriast, Soomest, Itaaliast, Makedooniast, Eestist ja Sloveeniast, et üheskoos levitada ühtset ja selget sõnumit – noored, kohalikud kogukonnad ja rändetaustaga inimesed seisavad üheskoos inimõiguste poolt ja vihkamise vastu, unistades kaasavast, võrdsest ja mitmekesisest Euroopast.  

Erasmus+ riiklikud agentuurid korraldasid kohalikke üritusi, mis tõi kokku ligi 200 inimest, keda saatsid virtuaalselt kaaslased üle kogu Euroopa. Eestis toimus kampaania raames üritus “Saame tuttavaks Türil: erinurkne pühapäev!”, kus sai muuhulgas osaleda meedia ning süüria köögi töötubades.

#YoungTogether on osa üleeuroopalisest kampaanist “Teadlikud ja tegusad noored”, mille eesmärk on luua uus ühine rändelugu, tuues noorte aktiivsus mitmekesisuse ja kaasamise teemadel üldise avalikkuse ette.

Young Together

Are you afraid of the future of Europe? do you feel concerned about the migration situation?Watch the video to see what young people and youth organizations are doing to build better communities for all of us.Young locals, migrants, and refugees are Aware and Active, standing together for human rights, against hate, and making inclusion a reality everyday.Join us for a different story! Share the video with your friends and use the hashtag#YoungTogether #AwareAndActive

Posted by We're Aware and Active on Kolmapäev, 7. november 2018
https://www.instagram.com/p/BrNDy3FAN3j/